Nauczyciele - nawigatorzy zmiany

Warsztaty, wykłady i ceremonie podczas MoveOn Camp prowadzą doświadczeni nauczyciele – Nawigatorzy Zmiany – specjaliści w swoich dziedzinach, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem. Zespół Nawigatorów MoveOn opiekuje się procesem zmiany – żywą tkanką wydarzenia – facylitując i wspierając proces transformacji każdego uczestnika.  

Anna Sierpowska

Movement Medicine
Metoda Lowena

Wojciech Eichelberger

Wsparcie procesu zmiany

Ya'Acov Darling Khan

Współtwórca Movement Medicine
Gość specjalny w przestrzeni wirtualnej

Gisela
Wendling

Antropolożka
Gościni specjalna w przestrzeni wirtualnej

Magda Polkowska

Baśnie Ludów Ziemi

Grzegorz Pawłowski

Praca z oddechem

Aga
Sokołowska

Terapia Tańcem i Ruchem - Wytańczając Życie

Marta
Zinserling

Movement
pieśni i wspólne śpiewanie

Michał BABA Baciński

Movement
Rozruch Qigong

Hanna
Jurczak

Improwizacja ruchowa

Marta
Dratwa-Wasyłek

Movement Medicine

Nadia
Szypiłow

Somatyka

Beata
Rutkowska

Terapia Tańcem i Ruchem

Witold
Dąbrowski

Bioenergetyka Lowena

Katarzyna Lorkowska

Taniec a układ nerwowy, Synchronizacja i harmonizacja

Anna Sierpowska

Matka Skrzydłowa, opiekunka programu MoveOn Camp
Movement Medicine, Bioenergetyka Lowena

Anna Sierpowska – certyfikowana nauczycielka Movement Medicine, facylitatorka i terapeutka w pracy z ciałem w nurcie psychoterapii Analizy Bioenergetycznej.

Praktyczka pracy z ciałem w oparciu o techniki powięziowe, polinezyjski bodywork MA-URI, podejście Laban Bartenieff, Mindfulness i slow jogging.

Anna mówi: „Moją głęboką pasją i nieustającą fascynacją jest człowiek i jego relacje. Tworzę bezpieczną przestrzeń transformacji dla osób i organizacji, prowadząc warsztaty i spotkania. W mojej pracy wykorzystuję medycynę ruchu i muzyki, dotyk i oddech, pracę z przekonaniami i archetypami. Moją ścieżką jest słuchanie, ruszanie się i zwalnianie. 

𝑀𝑎𝑛𝑑𝑎𝑙𝑎 𝑀𝑜𝑣𝑒𝑚𝑒𝑛𝑡 𝑀𝑒𝑑𝑖𝑐𝑖𝑛𝑒 𝑗𝑒𝑠𝑡 𝑘𝑜𝑚𝑝𝑎𝑠𝑒𝑚, 𝑘𝑡𝑜́𝑟𝑦 𝑤𝑦𝑡𝑎𝑛́𝑐𝑧𝑦ł𝑎𝑚 𝑤 𝑠𝑤𝑜𝑖𝑚 𝑧̇𝑦𝑐𝑖𝑢,  𝑝𝑠𝑦𝑐ℎ𝑜𝑡𝑒𝑟𝑎𝑝𝑖𝑎 𝑝𝑜𝑝𝑟𝑧𝑒𝑧 𝑐𝑖𝑎ł𝑜  𝑡𝑜 𝑘𝑎𝑛𝑎ł 𝑝𝑟𝑧𝑒𝑗𝑠́𝑐𝑖𝑎 𝑗𝑒𝑠𝑧𝑐𝑧𝑒 𝑔ł𝑒̨𝑏𝑖𝑒𝑗 𝑤 𝑒𝑚𝑜𝑐𝑗𝑒 𝑝𝑜ł𝑎̨𝑐𝑧𝑜𝑛𝑒 𝑤 𝑗𝑒𝑑𝑛𝑜 𝑧 𝑐𝑖𝑎ł𝑒𝑚 𝑖 𝑑𝑢𝑐ℎ𝑒𝑚”.

W swojej praktyce kieruje sie intencją odkrywania i wzmacniania radykalnej akceptacji i czucia pełni życia.

Podczas MoveOn Camp Anna Sierpowska poprowadzi Ceremonię Movement Medicine,  warsztat lowenowski oraz będzie współprowadzić otwarcie i zamknięcie wydarzenia.

Web, Facebook

Wojciech Eichelberger


Wsparcie procesu zmiany


Wojciech Eichelberger  – psycholog, psychoterapeuta, pisarz, superwizor, trener i doradca biznesu. W swoich projektach szkoleniowych i terapeutycznych odwołuję się do koncepcji terapii integralnej, która oprócz psychiki bierze pod uwagę ciało, energię i duchowość człowieka. Współzałożyciel Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. Od 2004 roku współtworzy Instytut Psychoimmunologii (IPSI) jako dyrektor merytoryczny, gdzie zajmuję się profilaktyką i psychoterapią przeciążenia oraz wypalenia stresem. Współwłaściciel platformy positivelife.pl i wspoltwórca wielu szkoleń i kursów online.

Autor i współautor ponad 20 książek z dziedziny psychologii, między innymi: „Superwizja”, „Pomóż sobie, daj światu odetchnąć”, „Zatrzymaj się”, „Kobieta bez winy i wstydu”, „O co pytają dzieci?”, „Zdradzony przez ojca”, „Alchemia Alchemika”. Jest autorem felietonów i esejów m.in. w „Zwierciadle”, „Twoim Stylu”, „Wysokich Obcasach”, „Gazecie Wyborczej”, „Charakterach”, „Polityce”, „Więzi”, „Życiu Duchowym” i „Pulsie Biznesu”.

Kocha żeglarstwo, pływanie, góry, narty, sporty walki, konie, psy, koty i wielu ludzi.

Grzegorz Pawłowski

CUUD Integrowanie oddechem

Warsztat 1: KIEDY NOWE PUKA DO TWYCH DRZWI - DOBRE PRZECHODZENIE ŻYCIOWYCH ZAKRĘTÓW
Warsztat 2: ODDECH JAKO ŁĄCZNIK CIEBIE ZE ŚWIATEM - TY W RELACJACH


Grzegorz Pawłowski – trener i coach integrowania oddechem, coach ICC, wykładowca w WSB i w Collegium Civitas, założyciel Szkoły CUUD Coachingu Integrowania Oddechem, autor 3 książek: “Oddech”, “Oddech w związkach”, „Life coaching w nurcie serca”, z wykształcenia fizyk. Od 28 lat koneser praktycznego łączenia rozwoju osobistego i nauki.

“W swej pracy kładę nacisk na głębokie spotkania ze sobą i działanie. Tworzę jedyne w swoim rodzaju programy szkoleniowe i unikalne narzędzia. Poprowadziłem kilkanaście tysięcy sesji indywidualnych i setki warsztatów. Esencjonalnie związany jestem z szeroką formą rozwoju poprzez powrót do naturalnego oddechu jako głównego życiowego paliwa i niezwykle użytecznego narzędzia coachingowego.”

Grzegorz Pawłowski poprowadzi 2 warsztaty podczas MoveOn CAMP:
1. KIEDY NOWE PUKA DO TWYCH DRZWI – DOBRE PRZECHODZENIE ŻYCIOWYCH ZAKRĘTÓW – Podróż do głębi siebie w procesie zmiany
2. ODDECH JAKO ŁĄCZNIK CIEBIE ZE ŚWIATEM – TY W RELACJACH – Warsztat w intencji wychodzenia do świata

Podczas warsztatów wejdziesz w kontakt z tym czego najbardziej pragniesz i w jakim kierunku chcesz iść. Otrzymasz cenne mapy, narzędzia i rozwiniesz umiejętności do jak najpełniejszego wygrania czasu, który masz. W każdej przemianie uczestniczy oddech, który jest głównym paliwem życiowym. Ma on głębokie działanie antystresowe i terapeutyczne. Uwolniony oddech jest efektywnym naturalnym narzędziem kształtowania życia i przechodzenia życiowych zakrętów. Pomaga szybciej dotknąć istoty problemów, wyzwań i znaleźć najszybszą drogę do ich pokonania. Dużo praktyki, doświadczania, odkrywania, poprzez które:
• poczujesz czym jest pełnia oddechu w 4 przestrzeniach: Ciele, Uczuciach, Umyśle i Duchu
• doświadczysz mocy sesji CUUD Integrowania Oddechem jako osoba przyjmująca i jako osoba wspierająca
•  poznasz metodę, która:
– rozpuszcza lęk i skutki nagromadzonego stresu w sferze fizycznej i emocjonalnej – również z wczesnego dzieciństwa
– przynosi ulgę i głęboki relaks
– daje trwałe wyniki, bez efektu jo-jo, które szybko zauważasz w realnym życiu codziennym
– uczy bazowego, wewnętrznego samowsparcia, wzmacnia niezależność i moc
– wzmacnia stabilność obniżając podatność na huśtawki emocjonalne
– otwiera na sięganie po spełnione relacje, bliskość, poczucie bezpieczeństwa, satysfakcję zawodową i inne ważne dla nas obszary spełnienia życiowego.

Grzegorz Pawłowski: grzegorzpawlowski.comcoachingoddechem.pl, Facebook

Aga Sokołowska

Wytańczając Życie – autorskie połączenie języka ruchu w ujęciu Laban Bartenieff Movement System®, terapii tańcem i ruchem z BodyMindDancing®

Tańczący umysł, myślące ciało


 

Aga Sokołowska – superwizorka psychoterapii tańcem i ruchem i nauczycielka języka ciała, z pierwszego wykształcenia psycholożka. Aga uczy języka ruchu, prowadzi szkolenia i kursy, które pomagają w transformacji wzorców zapamiętanych w ciele oraz w rozpoznaniu tego, co mówi ciało. Od 20 lat pracuje jako terapeutka, głównie z osobami, które doświadczyły różnego rodzaju przemocy, chorują psychosomatycznie lub potrzebują pogłębić relację ciała z umysłem. Od kilkunastu lat superwizuje terapeutów różnych nurtów, którzy pracują poprzez ciało.  Mając doświadczenie poprowadzenia tysięcy godzin szkoleniowych i terapeutycznych Aga łączy język ruchu z terapeutycznymi aspektami pracy poprzez ciało i nazwała to, co robi  – Wytańczaniem Życia. 

Podczas warsztatu Tańczący umysł, myślące ciało doświadczysz somatycznej rozgrzewki, w oparciu o język ruchu, BodyMindDancing i wyobraźnię, po to, by poczuć potrzeby płynące z ciała. Poznasz kilka liter, którymi mówi ciało o kontakcie ze sobą i byciu w świecie. Stworzymy przestrzeń, by poruszyć się z dwukierunkowością rozmowy poza słowami – będziemy eksplorować zaczynając od ruchu ciała lub od myślącego umysłu. Odwiedzimy znaną i przetrzemy nową ścieżkę.

Poznasz logikę procesu ucieleśnienia myśli z możliwością poszukania odpowiedzi w ciele. Po to, by powędrować po spirali odkryć i odkodować wiadomość z ruchu, przekładając ją ponownie na myśl. Proces jest jak kompas pokazujący różne kierunki na mapie potrzeb, zasoby do zaczerpnięcia, aspekty, zranienia, wyzwania do objęcia świadomością. Ta praktyka otwiera ścieżkę do powracania i wytańczania kierunku, który Cię woła w życiu i pokazuje, jak można skorzystać z praktycznego procesu rozmowy ciało-umysł, umysł-ciało.

Aga Sokołowska: agasokolowska.com, Facebook, Instagram, YouTube, Spotify

Magda Polkowska
Baśnie Ludów Ziemi

Baśń dla Tańczącego Plemienia

Magda Polkowska Aiszima wędruje z Baśniami Ludów Ziemi po Polsce od 2012 roku. Ta podróż miała swój początek za Oceanem dawno dawno temu, gdzie Magda prowadziła Teatr Prastarej Sztuki Opowiadania, czerpiąc inspirację od Tradycyjnych Ludów Północnej i Południowej Ameryki oraz Syberii.

Baśnie Ludów Ziemi to prastare tradycyjne opowieści z wielu krańców świata oraz te, które przychodzą Teraz… to mozaika głosu, słów, pieśni, ciszy i dźwięku instrumentów. Zawierają w sobie wzory piękna, z których tkają się Światy. Baśń to moc tworzenia u źródła, to Ogień Żywego Słowa, to bezczas i wszechmożliwość. Baśń niesie naukę, mądrość i głębię; krąży wokół tej samej niezmiennej prastarej wiecznej Prawdy przekazywanej przez pokolenia, aby człowiek pamiętał o tym, kim jest ॐ

„Moje baśnie i pieśni są ukłonem dla Wielkiej Tajemnicy, która istnieje w Sercu każdej istoty, w jednym Sercu wszystkiego, i jest naszą najprawdziwszą esencją. Śpiewam je w Darze dla Życia i tego Świata. To moja kropla Gwiezdnej Wody.”

Spotkanie z Baśniami dla wielu może stać się Spotkaniem z Wielką Tajemnicą, spotkaniem z czymś co pragnie wzlecieć na wolność.
t e a t r
p r a s t a r e j
s z t u k i
o p o w i a d a n i a
“…to działo się dawno dawno temu, w czasach które już minęły i które znów powrócą.”

Baśnie Ludów Ziemi: Spotify, YouTube, SoundCloud

Marta Zinserling

Movement - Lokomocje
Wieczór wspólnego śpiewania

Marta Zinserling – GAJA, W Gruncie ruchu

Muzykantka, leśna dusza, studentka mądrości świata natury, prywatnie mama i mieszkanka gór. Serce zespołu GAJA, w którym piszę teksty, śpiewam i gram na gitarze, banjo i ukulele. Tworzę, bo wierzę, że słowa i wibracje, które niesie muzyka mają moc, by zmieniać świat w nas i wokół. Muzyka jest dla mnie formą komunikacji tego, co dla mnie ważne, płynie prosto z serca i przypomina, że pod stopami wiruje planeta Ziemia.

Marta poprowadzi dla nas

  • WIECZÓR WSPÓLNEGO ŚPIEWANIA
  • warsztaty LOKOMOCJE (MOVEMENT) w duecie z Michałem Babą Bacińskiem 

WIECZÓR WSPÓLNEGO ŚPIEWANIA

W kręgu wszyscy jesteśmy w tej samej odległości od środka, każdy głos jest mile widziany. Usiądź, dołącz do śpiewu i pozwól sobie zniknąć we współbrzmieniu. Wyśpiewaj siebie, niech słowa powtarzane jak mantra stworzą twoją nową rzeczywistość. Albo zatrzymaj się i posłuchaj, usłysz siebie w słowach pieśni i przejrzyj się w nich jak w tafli wody.

Śpiewając razem harmonizujemy oddechy i bicia naszych serc. Dostrajamy się do siebie, uczymy się słuchać, wypełniać przestrzeń i robić ją dla innych. Doceniać, zamiast oceniać. Być w połączeniu. Razem doświadczać radości, spokoju i harmonii. Poprzez głos i dźwięk możemy nakarmić ducha i odżywić ciało, podnieść energię albo ją wyciszyć, wyrazić emocje i to, co w nas żywe albo transformować to, co trudne.
Podczas wieczoru wspólnego śpiewania zagram pieśni z repertuaru zespołu GAJA i chwili tu i teraz 😉

LOKOMOCJE
Lokomocje to różne wzorce przemieszczania się, czerpiące ze sztuk walki, tańca współczesnego czy świata zwierząt. Dzięki nim rozmiękczysz ciało poprzez „masaż” tkanek miękkich o ziemię, poczujesz jego MOC przemieszczając się na „czterech łapach” i zyskasz większą swobodę w ruchowej ekspresji.

Na warsztacie zejdziemy nisko do ziemi, aby korzystając tylko z naszych ciał i podłoża, poszerzyć “mapę” możliwości ruchowych o świat niskich lokomocji (na siedząco, leżąco, w podporach, przewrotach i przetoczeniach). Efektem czego będzie wzmocnione, mobilne, lepiej czujące i skoordynowane ciało, potrafiące odnaleźć się w różnych ruchowych sytuacjach. Wolność w ciele, to wolność w życiu, która pozwala nam z pewnością i spokojem mierzyć się z wyzwaniami codzienności.

Michał Baba Baciński

MOVEMENT - LOKOMOCJE
Poranny rozruch "NA SWOICH nogach"

Michał ,,Baba” Baciński, W Gruncie ruchu

Nauczyciel i praktyk świadomego ruchu. Od 2016r. promuje Movement w Polsce współtworząc grupę W Gruncie Ruchu. Podróżnik, eksplorator różnych ścieżek duchowych, skupiony na poznawaniu i doświadczaniu życia w pełni. Od 2 lat prowadzi profil Baba na Drodze przechodząc swój proces inicjacyjny Podróży Bohatera. Obecnie praktykuje qi gong oraz medytację zazen, jest świeżo upieczonym ojcem oraz żyje w Osadzie W Gruncie Ruchu w Czechach tworząc miejsce wspólnej praktyki dla ludzi.

Na MoveON Michał poprowadzi

  • warsztaty LOKOMOCJE (MOVEMENT) w duecie z Martą Zinserling 
  • poranny rozruch NA WŁASNYCH NOGACH

LOKOMOCJE
Lokomocje to różne wzorce przemieszczania się, czerpiące ze sztuk walki, tańca współczesnego czy świata zwierząt. Dzięki nim rozmiękczysz ciało poprzez „masaż” tkanek miękkich o ziemię, poczujesz jego MOC przemieszczając się na „czterech łapach” i zyskasz większą swobodę w ruchowej ekspresji.

Na warsztacie zejdziemy nisko do ziemi, aby korzystając tylko z naszych ciał i podłoża, poszerzyć “mapę” możliwości ruchowych o świat niskich lokomocji (na siedząco, leżąco, w podporach, przewrotach i przetoczeniach). Efektem czego będzie wzmocnione, mobilne, lepiej czujące i skoordynowane ciało, potrafiące odnaleźć się w różnych ruchowych sytuacjach. Wolność w ciele, to wolność w życiu, która pozwala nam z pewnością i spokojem mierzyć się z wyzwaniami codzienności.

Na zajęciach tworzymy środowisko do nauki poprzez kreatywne eksploracje ruchowe oraz świadomie zaprojektowane zabawy, wiedząc, że są kluczowym ogniwem w procesie uczenia się. Techniczne elementy przekazujemy w sposób przystępny i dostosowany do różnych możliwości. Jest nas dwoje, więc zadbamy o to, żeby każdy dostał wyzwanie na miarę swoich możliwości.

Poranny rozruch NA SWOICH NOGACH

Poranna pobudka z qi gongiem. Stań na nogi, wypuść ogon, zakorzeń się. Niech oddech zaciągnie się z samego dna brzucha, a kręgosłup wyciągnie się swobodnie rozluźniając całe ciało. Puść napięcie z szyji, barków, niech energia płynie, kompostuje się i wraca świeża, żywa, witalna. Ahh życie! 😉

Hanna Jurczak

Improwizacja ruchowa

Hanna Jurczak
Tancerka, choreografka, psychoterapeutka, lekarka ze specjalizacją w dziedzinie psychiatrii.
Tworzy i reżyseruje spektakle oraz wizualizacje do spektakli. Współtworzy środowisko kontakt improwizacji od 12 lat, prowadzi zajęcia, laboratoria.
Uczy improwizacji ruchowej i tańca w Holistycznej Szkole Trenerów oraz prowadzi treningi interpersonalne. Koordynuje projekty artystyczne oraz grupy improwizacyjne,
współprowadzi „Ośrodek w Polu” – ośrodek rozwojowy na Mazurach Garbatych.
Jako psychoterapeutka pracuje metodą focusingu, związana jest ze środowiskiem psychoterapii humanistycznej doświadczeniowej.
Kocha łączenie dziedzin i jest zafascynowana tym, jak zmienianie kanałów (wzroku, ruchu, słuchu, propriocepcji, wejście w relację i relację ze światem) pozwala na pokonywanie ograniczeń i blokad twórczych w sztuce i w kreacji najważniejszego dzieła – jakim jest życie.
Hanna Jurczak w trakcie 

Warsztat PRZEMIANY: CISZA I KREACJA
To warsztat improwizacji tanecznej, w trakcie którego nawiążemy kontakt z naszą kreatywnością, pochylając się nad tematem… CISZY.
Cisza pomiędzy ruchami, dźwiękami, wdechem i wydechem…
Ciszę będziemy rozumieć zarówno konkretnie: jako miejsce, z którego zaczyna się każdy ruch, jak i bardziej subtelnie: jako stan wyostrzonej obecności. Będziemy dochodzić do niej
przez pauzy, zatrzymania, pracę z dotykiem oraz innymi zmysłami (wzroku, słuchu, priopriocepcji).
Zatrzymanie stanowić będzie dla nas wytchnienie w procesie ciągłej zmiany. Dzięki niemu znajdujemy energię do kolejnego ruchu i możemy rozpoznać jego kierunek.
Odpowiedzią na budowanie skupienia w ciszy i obserwacji, będzie wyrażenie siebie w pełnej ekspresji. Wspólnie zbudujemy kompozycje przestrzenne. Otworzymy się na improwizację w
parach oraz w grupie.
𝘐𝘯𝘴𝘱𝘪𝘳𝘢𝘤𝘫𝘦 𝘪 𝘮𝘦𝘵𝘰𝘥𝘺: 𝘬𝘰𝘯𝘵𝘢𝘬𝘵 𝘪𝘮𝘱𝘳𝘰𝘸𝘪𝘻𝘢𝘤𝘫𝘢, 𝘱𝘳𝘢𝘬𝘵𝘺𝘬𝘪 𝘪𝘮𝘱𝘳𝘰𝘸𝘪𝘻𝘢𝘤𝘫𝘪 𝘨𝘳𝘶𝘱𝘰𝘸𝘦𝘫 (𝘮.𝘪𝘯. 𝘊𝘰𝘯𝘵𝘦𝘮𝘱𝘭𝘢𝘵𝘪𝘷𝘦 𝘋𝘢𝘯𝘤𝘦 𝘗𝘳𝘢𝘤𝘵𝘪𝘤𝘦𝘴, 𝘌𝘯𝘴𝘦𝘮𝘣𝘭𝘦 𝘛𝘩𝘪𝘯𝘬𝘪𝘯𝘨), 𝘵𝘦𝘮𝘢𝘵 „Ś𝘯𝘪𝘦𝘯𝘪𝘢” 𝘸 𝘱𝘴𝘺𝘤𝘩𝘰𝘭𝘰𝘨𝘪𝘪 𝘻𝘰𝘳𝘪𝘦𝘯𝘵𝘰𝘸𝘢𝘯𝘦𝘫 𝘯𝘢 𝘱𝘳𝘰𝘤𝘦𝘴 𝘰𝘳𝘢𝘻 𝘣𝘶𝘥𝘥𝘺𝘫𝘴𝘬𝘪𝘦 𝘱𝘳𝘢𝘬𝘵𝘺𝘬𝘪 𝘱𝘶𝘴𝘵𝘬𝘪

Beata Rutkowska

Język ruchu Laban Bartenieff

Beata Rutkowska – trenerka Języka Ruchu i świadomej pracy z ciałem, absolwentka Podyplomowej Psychologii Społecznej na SWPS, coach, tancerka i nauczycielka tańca. W swojej pracy warsztatowej i 1:1 łączy podejście Laban/ Bartenieff i rozwojowy aspekt Terapii Tańcem i Ruchem. Uczę jak poprzez rozumienie języka ciała i emocji, odnajdywać drogę do siebie, swojej autentyczności i marzeń.

Jestem zafascynowana i zakochana w Movement Medicine, obecnie w szkoleniu Apprenticeship w School of Movement Medicine.

Taniec jest we mnie od dziecka, jest moją codzienną praktyką, ścieżką coraz bardziej autentycznego życia i uzdrowienia.

Nadia Szypiłow

Somatyka i świadomość ciała

Nadia Szypiłow, Ciao, Ciało! – somatyczka, performerka, bodyworkerka

Living Somatics Movement Teacher (Ingle Institute for Somatic Education), Somatic Movement Educator in training (program Body-Mind Centering®). Studiuje psychologię somatyczną w The Brook Institute. Praktykuje masaż tajski, Wuo Tai, Holistic Pulsing oraz dotyk somatyczny. Tańczy i performuje od 2002 r (taniec współczesny, balet, Butoh, improwizacja, improwizacja kontaktowa, Movement Medicine).

Somatyczne odczuwanie ciała jest moja praktyką, miłością i misją. Eksploruję i zbieram narzędzia poszerzania świadomości ciała poprzez ruch i dotyk. Na zajęciach i sesjach, które prowadzę, obserwuję, jak uważność na ciało poszerza możliwości ruchowe, buduje poczucie bezpieczeństwa oraz zmienia jakość życia.

Web
Facebook

Katarzyna Lorkowska

Taniec a układ nerwowy, synchronizacja i harmonizacja

Katarzyna Lorkowska – tancerka (z 30 letnim stażem) i instruktorka tańca, trenerka umiejętności psychospołecznych, coach pracujący z empatią, psychoterapeutka w szkoleniu, pracująca z traumą i układem nerwowym narzędziami somatycznymi Somatic Experiencing. 

Od wielu lat pracuje z grupami nad komunikacją, relacją w tańcu, odkrywaniem autentyczności, zjawiskami synchronizacji, harmonizacji i współtworzenia. To co dzieje się „POMIĘDZY” fascynuje mnie od dawna. Zgłębianie niezwykłej wymiany
pomiędzy – ludźmi, ruchami, gestami, oddechami, intencjami, emocjami i układami nerwowymi. Być z innymi, będąc przy sobie.